Sympatiawuk.pl

Chcesz dalej przeglądać?

heart

Zarejsetruj się lub Zaloguj

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem. Jeżeli chcesz dalej przeglądać zdjęcia - zarejestruj się lub zaloguj!

misiu55mężczyzna

 • Imięandrzej
 • Waga115
 • Budowa ciałakoko
 • Kolor włosówinne
 • Kolor oczuszare
 • Karnacjaciemna
 • Szukamseksu, przygody,
 • Kogo szukamkobiety

rozwiiń całość

 • Napisz PW
 • Wyślij prezent
 • Dodaj sympatię

Zaloguj się aby wysyłać PW i prezenty oraz odać sympatię.

Komentarze do profilu (5)

ssaaraphy35 pisze:

Data dodania komentarza: 2018-07-09 02:16

Hello my dear how are you doing today, my name is Sara Phylli and i am here writing to seek your friendship and get to know you better so that i can tell you more about me, i will like to hear from you soon so that i can tell you more about myself and to tell you the reason why i contacted you, please here is my email address you can reach me (phyllissarans400@gmail.com) if you are also interested to know me more. waiting soon. with love. Yours Sara phyllissarans400@gmail.com --------------------------------- Witaj, moja droga, jak sie masz dzisiaj, nazywam sie Sara Phylli i pisze tutaj, aby szukac twojej przyjazni i poznac cie lepiej, abym mógl powiedziec Ci wiecej o mnie, chcialbym uslyszec od ciebie wkrótce, moge powiedziec Ci wiecej o sobie i podac powód, dla którego skontaktowalem sie z Toba, prosze, oto mój adres e-mail, który mozesz do mnie (phyllissarans400@gmail.com), jesli jestes zainteresowany odebraniem mnie wiecej. wkrótce czekac. z miloscia. Twój Sara phyllissarans400@gmail.com

kellygrubb pisze:

Data dodania komentarza: 2017-03-02 15:47

Cześć, mam na imię Kelly Grubb, kochałem swój obraz i pozwala podłączyć jeśli wiadomość mnie ( kellygrubbarmy@gmail.com ), ponieważ nie jestem tu zawsze.

kellygrubb pisze:

Data dodania komentarza: 2017-03-02 15:46

Cześć, mam na imię Kelly Grubb, kochałem swój obraz i pozwala podłączyć jeśli wiadomość mnie ( kellygrubbarmy@gmail.com ), ponieważ nie jestem tu zawsze.

vance22 pisze:

Data dodania komentarza: 2016-04-25 14:22

witam moja droga, jak się masz? nazywam się Vance Jestem zainteresowany mieć związek z ciebie, jeśli ci to nie przeszkadza proszę możesz napisz do mnie z moim e-mail tak, że będą mogli przesłać więcej moich zdjęć, a także powiedzieć o mnie wszystko ok, mam nadzieję, że będą wzajemnie poznać więcej materii więc starają się napisz do mnie tutaj, vancesuah40@hotmail.com, do zobaczenia wkrótce dziękuję Vance.

aliciaba pisze:

Data dodania komentarza: 2016-01-16 02:09

Please write me with my personal email (aliciareynolds1@hotmail.com)i have important thing to discuss with you OK Proszę napisać do mnie z moim osobistym e-mail (aliciareynolds1@hotmail.com) mam ważną rzecz do dyskusji z tobą OK

Zarejestruj się za darmo

heart

Komentuj i przeglądaj

Na stronie aktualnie mamy

59 gości

52 zalogowanych

9374 użytkowników Zarejestruj się